27 Mayıs 2024 Pazartesi
Ana SayfaDUYURULAR & ETKİNLİKLERWindows Server 2016 Yenilikleri ve Orchestrator ile BT Süreçleri Seminerimiz

Windows Server 2016 Yenilikleri ve Orchestrator ile BT Süreçleri Seminerimiz

Değerli Arkadaşlarım,
Yeni gelişen teknoloji ile birlikte yeni ürünleri öğrenmeye ve öğretmeye devam ediyorum Sizleride aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız Sohbet ortamında güzel bir sunum geçecek

 


 


Bilgi Teknolojileri Departmanlarının operasyonel işyükleri her geçen gün artarken, bu operasyonları yönetecek yetişmiş uzman ihtiyaçlarını karşılamakta bir o kadar zorlaşmaktadır. Hemen hemen her kurumda BT altyapılarının temelini oluşturan sunucu işletim sistemleriyle ilgili yenilikleri takip etmek, uygulamak ve operasyonel süreçlerin otomasyonları için çözümler üretebilmek gibi konular önem kazanmaktadır.

Günlük BT operasyonlarının yönetimi sırasında insan faktöründen kaynaklı hataların yapılması, tekrarlanan işler için zaman ve iş gücü kaybının yüksek maliyetlere ulaşması çözüm bekleyen başlıklar olarak karşımıza çıkmaktadır. Microsoft System Center Orchestrator ürünü ile BT operasyonlarının otomasyonu ile zaman ve iş gücü kazanımının nasıl yapılacağı ve ayrıca otomasyonu yapılan tüm süreçlerin standartlaştırılmasını amaçlayan bilgiler paylaşılacaktır.

Konuşmacılar

Erkan GülerBilge Adam KurumsalAltyapı ve İletişim Sistemleri – Danışman
Mustafa KaşıkçıBilge Adam KurumsalAltyapı ve İletişim Sistemleri Birim Müdür Yard. – MCT
Ömer KoçyiğitBilge Adam KurumsalAltyapı ve İletişim Sistemleri – Danışman – MCT
 


 
 


 
 


Ömer Koçyiğit | IT Blog
Ömer Koçyiğit | IT Bloghttps://www.omerkocyigit.com
İstanbul Doğumluyum, 17+ yıldır Bilgi Teknolojileri sektörü içerisindeyim. Beykent Üniversitesi Bilgisayar Bölümü, Anadolu Üniversitesi işletme bölümü ve sonrasında Beykent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Yüksek Lisans) bölümünden mezun oldum.
BENZER YAZILAR

Popüler Yazılar

Son Yorumlar